16
Čvn

Turnaj Stamatu vyhrál Dan Zeman

V sobotu 15. června uspořádala Šachová škola STAMAT již svůj 25. turnaj pro děti. Do školní jídelny základní školy Dukelská v Benešově si přijelo zahrát 35 účastníků. Tyto akce jsou určené především začínajícím šachistům a je fajn, že je kluci ze Stamatu pořádají.

Hrálo se na 9 kol tempem 2×15 minut a přesvědčivým vítězem se stal Dan Zeman. I druhé místo vybojoval hráč Spartaku Vlašim, a to Jan Babický. Bronzovou medailí udělal Petru Havelkovi radost Matěj Pejša. Nejlepší dívkou byla na 9. místě sedlčansko-vlašimská Lenka Kváčová.

Výsledky na chess-results

(výsledky shrnul Tomáš Vojta, za fotky děkuji Petru Havelkovi)

1 reakce na “Turnaj Stamatu vyhrál Dan Zeman”

1. 1
    Maťa píše:

Vyhlašovali jsme ještě tři nejlepší v kategorii bez ela (vítěz dostal pohár, ostatní diplomy), kterých byla v turnaji většina (25 dětí). Tam se prosadili hráči vlašimského oddílu: 1. Jenda Vilinger, 3. Vláďa Michálek. O vítězi rozhodla vzájemná partie v posledním kole, kterou vyhrál Jenda. Mezi naše hráče se vešel Filip Brabec ze Zvole.